احتکار خودروها سازمان‌یافته باشد در قوه قضائیه رسیدگی می‌شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های سخنگوی قوه قضائیه در صورتی که خودروها به صورت سازمان یافته احتکار شده باشند قوه قضاییه به موضوع ورود پیدا کرده و رسیدگی می کند.
به نقل از تسنیم ، غلامحسین اسماعیلی در خصوص وضعیت بازار خودرو توضیح داد: «پیش از ورود سازمان بازرسی به بازار خودرو این بازار در وضعیت نامناسبی به سر برده و عملا قیمت ها از کنترل خارج شده بود اما با مداخله سازمان بازرسی و نقش آفرینی شورای رقابت قیمت ها کاهش نسبی پیدا کرد که این موضوع از دستاوردهای قوه قضاییه است.»
وی ادامه داد: «خودروسازان از قبل پرونده هایی را در دادگاه داشته اما پرونده جدیدی علیه آن ها تشکیل نشده است. با این وجود در مسئله انبارها و احتکار خودروها نیروی انتظامی اقداماتی را انجام داده است که بخشی از آن در صلاحیت تعزیرات حکومتی است و اگر به سازمان‌یافته بودن این احتکارها برسیم، رسیدگی در قوه قضائیه بررسی خواهد شد.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران