سریع ترین فرغون جهان با سرعت 64 کیلومتربرساعت + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فرغون چیزی نیست که شما در زمینه حمل و نقل سریع و لذت بخش به آن فکر کنید، در واقع این چیزی نیست که مردم در هر زمینه ای به آن فکر کرده و بر روی آن حساب باز کنند. با این حال یک نفر در انگلستان کار متفاوتی انجام داده و سریع ترین فرغون جهان را ساخته است که می تواند به سرعت 64 کیلومتربرساعتی هم دست پیدا کند، اما در این سرعت فرغون شما تبدیل به یک تله مرگ و یا بمب عمل نکرده ای می شود که هرلحظه امکان انفجار و وقوع حادثه برای آن وجود دارد.
این فرغون سریع در واقع توسط "کوین نیکس"، یعنی همان کسی ساخته شده است که چند سال پیش با طراحی و ساخت سریع ترین خانه متحرک جهان معروف شد و حالا با تمرکز بر روی موضوع عجیب دیگر، سریع ترین فرغون جهان را با نام "Barrow of speed" ساخته است که در ادامه می توانید فیلم بررسی آن را با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد باشید. لازم به توضیح است که حداکثر سرعت این فرغون چیزی حدود 64 کیلومتر برساعت پیش بینی شده، ولی به طور رسمی این موضوع بررسی نشده است.

نظرات
 
 
 
حمید 1399/3/26
افتخار فرانسه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران