احتکار از خودرو به موتورسیکلت رسید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به دنبال ممنوعیت نگه داری خودروهای فاقد پلاک به جهت مبارزه با احتکار و انبار خودروها پلیس شروع به بازدید و سرکشی از اماکن و پارکینگ های عمومی کرده و با این کار بسیاری از خودروهای احتکار شده کشف شده است.
به نقل از ایسنا، اما موضوع احتکار تنها به خودروهای تولید داخل و حتی وارداتی ختم نشده و به موتورسیکلت ها نیز رسیده است.
به تازگی پلیس امنیت تهران بزرگ ۶۴۹ دستگاه موتورسیکلت ایرانی و خارجی احتکار شده با ارزش ریالی بالای ۳۰ میلیارد را در ۳ پارکینگ در حوالی میدان رازی کشف کرده است. با کشف این موتورسیکلت ها سه پارکینگ نیز پلمب مذکور نیز پلمپ شده است.
به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ، در این خصوص یک تن دستگیر شده و تحقیقات برای دستگیری دیگر همدستان احتمالی وی نیز در حال انجام است.
جالب بدانید بازار موتورسیکلت برای دلالان و واسطه گران حتی از بازار خودرو نیز جذاب تر است چرا که بعد از تعطیلات نوروز شیب افزایش قیمت موتورسیکلت ها از شیب افزایش قیمت خودروها نیز فراتر رفته است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران