افرادی که تکمیل وجه نکرده بودند حذف شدند، جایگزین ها مشخص شدند!

با اتمام مهلت تکمیل وجه خودرو توسط انتخاب شدگان در طرح فروش فوق العاده خودروسازان داخلی، حدود ۷۰۰ نفر از متقاضیان خودرو که اقدام به تکمیل وجه نکرده و از فرآیند فروش حذف شدند، نفرات ذخیره جایگزین آنها شده اند و از طریق پیامک، اطلاع رسانی های لازم برای این تعداد از مشتریان به منظور تکمیل وجه ارسال شده است. لازم به ذکر است که افراد جایگزین شده تا ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۲۵ خردادماه مهلت دارند تا وجه تعیین شده برای اتومبیل را از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir واریز کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایکوپرس، طرح پیش فروش یک ساله گروه صنعتی ایران خودرو نیز با ثبت نام بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به پایان رسیده و با توجه به بالا بودن تعداد متقاضی نسبت به ظرفیت فروش، فرآیند قرعه کشی برای این طرح فروش هم روز شنبه هفته آینده ۲۴ خردادماه با حضور نهادهای ناظر برگزار خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران