عدم وجود پلاک جاری در خانواده، شرط جدید فروش فوق العاده خودرو

به منظور ساماندهی بازار خودرو، کاهش حضور دلالان و از همه مهم تر توزیع عادلانه خودرو بین مصرف کنندگان واقعی، چندین طرح فروش برای سال جاری برنامه ریزی شده است، اما برای اینکه مشتریان امکان ثبت نام در فروش خودروسازان را داشته باشند، فیلترهای مختلفی در نظر گرفته شده تا در نهایت مصرف کننده واقعی امکان ثبت نام داشته باشد، با این حال حجم بسیار بالای تقاضا و ظرفیت بسیار محدودی که برای تولید و عرضه خودرو در نظر گرفته شده است، باز هم پاسخگوی مشتریان و تقاضای انباشته شده در بازار نیست و احتمال برنده شدن هر فرد ثبت نام کننده در فروش خودروسازان بسیار پایین است.
یکی از فیلترهای مهمی که در طرح فروش خودروسازان لحاظ شد و امکان ثبت نام خودرو برای بسیاری از متقاضیان را غیرممکن کرد، عدم داشتن پلاک جاری است که با استعلام از پلیس راهنمایی و رانندگی از شرکت آنان در قرعه کشی جلوگیری شد، ولی گویا این شرط مهم برای ثبت نام به اندازه کافی کارساز نبوده و روز گذشته کمیته خودرو مصوب کرده است که برای ثبت نام در فروش فوق العاده تابستانه خودروسازان، نباید هیچکدام از اعظای خانواده دارای پلاک جاری باشند که بدون شک تعداد قابل توجهی از ثبت نام کنندگان را فیلتر خواهد کرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، جلسه کمیته خودرو با حضور سرپرست وزارت صمت، معاونان صنعت و خودروسازان و همچنین نمایندگانی از دستگاه های نظارتی مرتبط در روز جمعه 23 خردادماه برگزار و در این جلسه مصوب شد تا در طرح پیش فروش یکساله خودروسازان عدم خرید خودرو طی 48 ماه گذشته مد نظر قرار گرفته و همچنین برای فروش فوق العاده خودروسازان ویژه تابستان، عدم وجود پلاک جاری در بین اعظای خانواده لحاظ شود که در این صورت باعث فیلتر شدن بخش قابل توجهی از ثبت نام کنندگان خواهد شد!.
نظرات
 
 
 
احسان 1399/3/24
اعظا؟
احمد 1399/3/24
وضعیت خودرو واقعااا مسخره اس...
با این قیمتا حتی اگه بخوای ماشین هم بخری نمی تونی...
یعنی چی واقعاااا؟ تا کی قراره اینجوری باشه؟؟؟
Moein 1399/3/24
مسخره بازی شون...تمومی نداره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران