گروه بهمن همکاری و عقد قرارداد با دانگ فنگ موتور چین را تکذیب کرد

در پی انتشار اخباری مبنی بر عقد قرارداد همکاری میان بهمن موتور و شرکت خودروسازی دانگ فنگ موتور چین، گروه بهمن واکنش نشان داد و در این خصوص اعلام کرد که هیچگونه توافقی میان بهمن موتور و شرکت دانگ فنگ موتور چین در جهت همکاری حاصل نشده است.
گروه بهمن با انتشار خبر رسمی و با هدف شفاف سازی هرچه بیشتر اخبار منتشر شده در فضای مجازی، اعلام کرد که هرگونه همکاری با شرکت دانگ فنگ موتور چین (DFM) غیر واقعی بوده و هیچ قراردادی با این شرکت امضا نشده است. در حال حاضر بهمن موتور هیچگونه مذاکره ای با طرف چینی در راستای همکاری انجام نداده است و همچنین برنامه تولید هیچ یک از محصولات این شرکت در دستور کار ما نخواهد بود.
گروه بهمن در این خصوص تصریح کرد: کلیه اخبار مذاکرات گروه بهمن با نمایندگان شرکت دانگ فنگ موتور چین کذب محض بوده و هیچ برنامه ای برای تولید محصولات این شرکت توسط گروه بهمن وجود ندارد. افراد می توانند جهت آگاهی از هرگونه اخبار جدید در خصوص فعالیت شرکت های گروه بهمن، تنها به سایت رسمی این شرکت و همچنین خبرگزاری های معتبری که منعکس کننده بیانیه های رسمی این گروه خودروسازی هستند، استناد کنند.
نظرات
 
 
 
رضا 1399/3/24
اچ سی کراس دانگ فنگ یکی از بهترین خودروی‌ ارایه شده ایرانخودرو بوده وای کاش تولید آن از سر گرفته شود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران