شروط جدید ایران خودرو برای پیش فروش یکساله محصولاتش

گروه صنعتی ایران خودرو پيرو بخشنامه طرح پيش فروش يكساله و باتوجه به مصوبه كميته خودرو مورخ 23 خردادماه 99، چهار شرط جدید به منظور واقعى کردن تقاضای مشتریان، عدالت در توزيع، حذف سوداگرى و حضور دلالان در شرایط فروش و همچنین رساندن خودرو به دست مصرف كننده واقعی را اعلام کرده است که جزییات آن به شرح زیر است:
- هنگام صدور دعوتنامه جهت تکمیل وجه خودرو در طرح پیش فروش، مبلغ یک میلیون تومان به عنوان تسهیلات در نظر گرفته می شود
- مابه التفاوت قیمت خودرو در زمان صدور دعوتنامه و به قیمت مصوب روز از مشتریان دریافت خواهد شد
- براساس مصوبات کمیته خودرو، امکان صلح یا نقل و انتقال خودرو به صورت وکالتی در هیچکدام از روش های فروش فوق العاده و یا پیش فروش یکساله امکان پذیر نخواهد بود
- سند فروش خودرو تا پایان مدت یکساله اعلام شده در رهن شرکت باقی می ماند و پس از تسویه حساب مشتری و فک رهن، به مشتریان گرامی تحویل داده خواهد شد
نظرات
 
 
 
جواد 1399/3/25
سلام.خودروهای سمند گازسوز پس از ۴ ماه تکمیل وجه هنوز پلاک گذاری نمی شوند.تعدادی زو به مشتری تحویل دادن و تعدادی در نمایندگی شهرستانها مونده.چه کار باید کرد؟؟؟؟؟
مهراز بابایی 1399/3/25
برای من داخله صفحه پرداخت میزنه کارت بانکی با کد ملی مطابقت ندارد
برای شماهم اینطوره؟؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران