پیشنهاد افزایش ۳۰‌ درصدی قیمت تایر از سوی سازمان حمایت

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، این سازمان به طور موقت و برای جلوگیری از ضرر و زیان وارده به تایرسازان افزایش قیمت 30 درصدی تایر را در ستاد تنظیم بازار مطرح خواهد کرد.
به نقل از ایرنا، عباس تابش در این خصوص توضیح داد: «سازمان حمایت با هدف جلوگیری از ضرر و زیان تایرسازان و کاهش نیافتن تولیدات آن ها فعلا افزایش 30 درصدی قیمت تایر را در نظر دارد.»
وی ادامه داد: «قیمت نهایی انواع تایر منوط به ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده شرکت‌ها خواهد بود و صرف ارائه بررسی قیمت‌ها نمی‌تواند مبنایی برای قیمت‌گذاری‌های جدید باشد.»
گفته می شود تایر جز اقلامی است که قیمت آن باید در سامانه 124 وزارت صنعت درج شود و این قیمت نمی تواند بدون هماهنگی ستاد تنظیم بازار افزایش یابد.
جلسه ستاد تنظیم بازار روز دوشنبه 26 خردادماه برگزار می شود و در طی آن برای افزایش قیمت تایر تصمیم گیری خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران