اولتیماتوم پلیس به زنانی که ترک موتور می‌نشینند

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به نقل از رئیس پلیس تهران بزرگ؛ از این پس با بانوانی که ترک‌نشین موتورسیکلت بوده و شئونات اسلامی را رعایت نمی کنند برخورد قانونی خواهد شد.
به نقل از آنا، سردار حسین رحیمی در این خصوص توضیح داد: «با بانوان بدحجابی که ترک موتورسیکلت ها می نشینند و شئونات اخلاقی را رعایت نمی کنند برخورد خواهد شد. این طرح در طول هفته و به خصوص در روزهای پنج شنبه در دستور کار پلیس تهران قرار خواهد گرفت و با موتور سیکلت‌سواران متخلف نیز برخورد خواهد شد.»
وی ادامه داد: «تمامی مردم و همچنین موتورسیکلت سواران موظف به رعایت قانون بوده و پلیس در این خصوص هیچگونه بی اخلاقی را نمی پذیرد.»
سردار رحیمی همچنین اضافه کرد: «در این طرح با موتورسیکلت‌سوارانی که رفتار خارج از عرف دارند به شدت برخورد می‌شود و پس از توقیف وسیله نقلیه راکبان خاطی تحویل مقامات قضائی داده خواهد شد.»


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران