تهرانی ها مراقب این 4 نقطه پر خطر برای رانندگی باشند

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بر اساس تفاهم نامه جدیدی که بین پلیس راهور پایتخت و متولیان مسیریاب بلد برقرار شده است ۱۲۵۵ نقطه پرتصادف در تهران شناسایی شد.
به نقل از فارس، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این تفاهم نامه توضیح داد: «این تفاهم نامه می تواند گامی بزرگ در رفع نقاط حادثه خیز و حل مشکلات ترافیکی پایتخت باشد. مسیریاب بلد این نقاط را در یک لایه مجزا بر روی نقشه مشخص می کند. لایه ای که با هدف افزایش ایمنی شهروندان و کاهش آمار تصادفات به نقشه بلد اضافه شده است و در هنگام رانندگی با اعلام یک هشدار شهروندان و کاربران را از نقاط حادثه خیز مطلع می کند.»
سردار محمدرضا مهماندار ادامه داد: «نقاط مشخص شده بیشترین میزان تصادف منجر به فوت را در سال های 97 و 98 در پایتخت داشته و بدیهی است که شاخص تصادفات خسارتی و جرحی نیز در این محدوده‌ها قابل توجه است.»
گفته می شود بیش از نیمی از تصادفات در طی 2 سال گذشته در بزرگراه‌های شهر تهران اتفاق ‌افتاده و بزرگراه آزادگان، امام رضا(ع)، بسیج و تونل توحید بیشترین محدوده‌های پرتصادف را داشته‌اند.
وی در انتها خاطر نشان کرد: «با کمک مسیریاب بلد می‌توان رانندگی مطمئن و بی‌خطری را برای شهروندان فراهم کرد. این مسیریاب قابلیت بزرگ نمایی این نقاط را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا عبور از این مسیرها ایمن تر شود.»
نظرات
 
 
 
Mohamad 1399/3/26
اين كه همش تبليغات مسير ياب بلد بود
اونم كه براي آيفون كلي داستان درست كردن
تازه مسير يابشم همچين خوب نيست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران