طراحی سامانه‌ "جریمه عابران پیاده" با چهره‌زنی و کدملی!

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رییس پلیس راهور ناجا سامانه‌ای طراحی شده است که به کمک آن می توان عابرین پیاده را با چهره زنی شناسایی و کدملی آن ها را تشخیص داد.
به نقل از ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر در این خصوص توضیح داد: «سامانه مذکور به کمک چهره زنی افراد را شناسایی و کد ملی آن ها را تشخیص می دهد. این سامانه در راستای جریمه عابران پیاده طراحی شده است. در واقع عابرین پیاده ای که حق تقدم را رعایت نکرده و برای آن اولویت قائل نیستند به کمک این سامانه شناسایی خواهند شد.»
وی در ادامه توضیح داد: «در این سامانه چهره افراد تشخیص داده شده و با پایگاه داده ای که از کد ملی و تصاویر کشور در اختیار داریم تطابق داده می شود و به این ترتیب عابرین پیاده شناسایی خواهند شد.»
با توجه به گفته های هادیانفر طرح مذکور می تواند به کمک شهرداری در سطح شهر تهران به صورت پایلوت اجرایی شود.
نظرات
 
 
 
admin 1399/3/27
با این ساختار آشفته مالی کشور بعد چطور جریمه را ازشون میگیرید؟ موقع خرید و فروش یا تعویض پلاک؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران