استقبال فوق‌العاده مشتریان از طرح سرویس‌دهی خودروهای هیوندای توسط KTL

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مدتی پیش بود که شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو یا KTL‌ اعلام کرد بزودی طرح ارائه سرویس‌های دوره‌ای به خودروهای هیوندای را برگزار می‌کند. این طرح شامل تمامی محصولات موجود هیوندای در ایران اعم از وارداتی، مونتاژی و هیبریدی می‌شود. این طرح از اواسط خرداد آغاز شده و تا 29 ام این ماه ادامه دارد.
با توجه به کاهش سطح فعالیت شرکت‌های وارداتی در طی یک الی دوسال اخیر، طبیعی بود که مالکان خودروهای هیوندای و به خصوص نسخه‌های هیبریدی از این طرح استقبال فوق‌العاده‌ای داشته باشند. به خصوص با توجه به اینکه در این طرح تخفیفات و خدمات ویژه‌ای نیز برای خودروهای هیوندای در نظر گرفته شده بود.
برای استفاده از طرح ویژه شوق زندگی در تابستان با هیوندای، لازم است تا متقاضیان محترم قبل از مراجعه به نمایندگی‌های شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو، نسبت به اخذ نوبت اقدام نمایند. این کار از طریق برقراری تماس با نمایندگی‌های این شرکت امکان پذیر است. آدرس دقیق و شماره تلفن تمامی نمایندگی‌های شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو، در وب‌سایت WWW.KTL-CO.COM قابل مشاهده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران