تاکید پلیس راهور تهران بر ساماندهی پارک حاشیه ای و توقف دوبل در پایتخت

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ساماندهی پارک حاشیه ای و یا توقف دوبل در خیابان ها، اعلام کرد که این موضوعات جزو اولویت های پلیس راهور تهران بزرگ بوده و در جلسات با شهرداری و یا جلسات داخلی، بر روی این موضوع تاکید زیادی می شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در ادامه صحبت های خود با اشاره ای کوتاه به طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران، تصریح کرد که ما امیدوار هستیم موتورسیکلت سواران اقدام به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کنند تا هم تخلفات مربوط به این بخش کاهش پیدا کرده و همچنین باتوجه به بالا بودن آمار تصادفات موتورسیکلت سواران، کمکی در راستای کاهش مرگ و میر موتورسیکلت سواران و همچنین عابرین پیاده صورت گیرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران