مکس ورشتپن: تنها هدف ردبول در فصل 2020، قهرمانی است

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
مکس ورشتپن، راننده تیم ردبول، می‌گوید که تیمش در این فصل فقط برای قهرمان شدن تلاش می‌کند. فصل 2020 فرمول در کمتر از یک ماه دیگر شروع خواهد شد و به نظر اکثر کارشناسان، این ردبول است که می‌تواند مرسدس قدرتمند را به چالش بکشد. در تست‌های پیش فصل بارسلونا نیز، عملکرد ردبول بسیار امیدوار کننده بوده است. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که فصل، در یکی از پیست‌هایی استارت می‌خورد که ردبول در فصل‌های گذشته در آن بسیار قوی ظاهر شده است؛ ردبول رینگ اتریش، پیست خانگی آن‌ها. ورشتپن در این خصوص می‌گوید:

به عنوان یک تیم، انتظار ما کسب برد است. ما می‌خواهیم برای قهرمانی تلاش کنیم، این تنها هدف ما است. همه بسیار با انگیزه هستند، پس من مشتاق شروع فصل هستم تا ببینم در کجا قرار داریم. احساس خوبی دارم و آماده هستم. بعد از چنین تعطیلی طولانی مدتی، شما باید امیدوار باشید، اما واقعا شروع دوباره فصل هیجان انگیز است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران