چقدر احتمال آزادسازی واردات خودروهای هیبریدی وجود دارد؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت روز گذشته در خلال صحبت های خود پیرامون شرایط فروش خودروسازان داخلی، به موضوع واردات خودرو بویژه واردات وسایل نقلیه هیبریدی و الکتریکی نیز اشاره کرده و توضیحاتی در این رابطه ارائه داد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تجارت نیوز، مهدی صادقی نیارکی در پاسخ به احتمال آزادسازی واردات خودروسازی هیبریدی و الکتریکی اعلام کرد: در حال حاضر واردات خودرو ممنوع است و امکان ثبت سفارش هیچ یک از خودروهای خارجی وجود ندارد، اما طبیعتا اگر زمانی در رابطه با واردات خودرو تجدید نظر شده و تغییراتی ایجاد شود، قطعا واردات خودروهای هیبریدی و تمام الکتریکی در اولویت بیشتری قرار خواهد گرفت.
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین با اشاره به اولویت دولت برای تامین مواد اولیه کالاهای واسطه ای، اجزا و قطعات در تمام بخش های صنعت، تصریح کرد که با اولویت بندی دولت برای واردات ماشین آلات، قطعات و مواد اولیه، دیگر اولویتی به واردات کالاهای آماده اختصاص داده نخواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران