تویوتا سوپرا 2021 را هشت هزار دلار ارزان‌تر بخرید!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
به لطف استفاده از پیشرانه چهارسیلندر، قیمت تویوتا سوپرا 2021 هشت هزار دلار ارزان شده است و اکنون مشتریان با پرداخت وجه کمتری می‌توانند مالک تویوتا سوپرا شوند. قیمت تویوتا سوپرا با موتور دولیتری از 43.945 دلار شروع می‌شود قیمت پایه این نسخه در مقایسه با تیپ شش سیلندر هشت هزار دلار کاهش را نشان می‌دهد که خبر خوبی برای خریداران است.
البته تویوتا سوپرا دولیتری تجهیزات و امکانات کمتری نسبت به مدل‌های شش سیلندر دارد. صندلی‌های قابل تنظیم به صورت دستی، رینگ‌های 18 اینچی و سیستم صوتی با چهاربلندگو امکانات استاندارد این تیپ را تشکیل می‌دهند که مالک می‌تواند در صورت تمایل و با پرداخت 3485 دلار، سیستم صوتی JBL با 12 بلندگو را جایگزین سیستم صوتی استاندارد کند.
همچنین خریداران می‌توانند تویوتا سوپرا دولیتری خود را با رنگ جدید زرد نیترو سفارش دهند که 425 دلار برای آن‌ها آب می‌خورد. پیشرانه این نسخه 255 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند و به گفته تویوتا، بیست درصد از فروش سوپرا در ایالات متحده به این نسخه اختصاص خواهد یافت. با این حال تولید تویوتا سوپرا 2021 تا ابتدای ماه آگوست به تعویق افتاده است، بنابراین مشتریان سوپرا در ایالات متحده می‌توانند از پاییز خودروهای مدنظر خود را از نمایندگی‌های تویوتا تحویل بگیرند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران