شرایط پیش فروش ون جک SUNRAY از سوی آرین پارس موتور اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مجتمع صنعتی آرین پارس موتور در نظر دارد تا شرایط پیش فروش ون و مینی ‌بوس جک SUNRAY را برگزار نماید. جک SUNRAY در این شرایط در دو مدل ون 14 نفره و مینی بوس 16 نفره قابل خریداری است و قیمت این خودرو نیز از سوی آرین پارس موتور 730 میلیون تومان عنوان شده است.
با پرداخت 432 یا 438 میلیون تومان قادر خواهید بود در شرایط پیش فروش جک SUNRAY شرکت نمائید. موعد تحویل خودروها شهریور 1399 بوده و سود مشارکت هجده درصدی به همراه سود انصراف 15 درصدی از دیگر شرایط این پیش فروش هستند.

شرایط پیش فروش ون جک SUNRAY

شرایط پیش فروش ون جک SUNRAY

ثبت نام و عقد قرار تنها از طریق دفتر مرکزی شرکت امکان پذیر خواهد بود. در صورتی که امکان واگذاری خودروها به صورت لیزینگی وجود داشته باشد، شرکت آرین پارس موتور این شرایط هنگام صدور دعوتنامه به اطلاع مشتریان خواهد رساند که براساس آن خریداران قادر خواهند بود مینی بوس یا ون جک SUNRAY را با اقساط پنج ساله در اختیار بگیرند. در ادامه می‌توانید با مشاهده ویدیو زیر، در مورد ون جک SUNRAY اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

نظرات
 
 
 
محمد 1399/4/2
کپی بنز اسپرینتر

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران