بخشودگی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث موتورسیکلت‌ها تا آخر شهریور

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رییس کل بیمه مرکزی، جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث موتورسیکلت‌ها از اول تیرماه تا پایان شهریورماه بخشیده می شود.
به نقل از ایبِنا، غلامرضا سلیمانی امیری در این خصوص توضیح داد: «از حدود 11 میلیون موتورسیکلتی که در کشور در حال تردداند در حدود 2 میلیون دارای بیمه نامه شخص ثالث بوده و مابقی از این بیمه نامه محروم اند. ما برای کمک به موتورسیکلت سوارانی که از تمکن مالی خوبی برخوردار نیستند تصمیم گرفتیم که حق بیمه را به صورت اقساطی و در 6 مرحله از آن ها دریافت کنیم.»
رییس کل بیمه مرکزی در ادامه توضیح داد: «موتورسیکلت سواران می توانند در این 3 ماهی که تا پایان شهریور باقی مانده به شرکت های بیمه مراجعه کرده و بدون پرداخت جریمه، موتورسیکلت خود را بیمه شخص ثالث کنند.»
گفته می شود رقم مربوط به بیمه شخص ثالث 9 میلیون موتورسیکلت مذکور در حدود 4 میلیارد تومان است که امید می رود با بخشودگی جرائم دیرکرد هرچه سریعتر این موتورسیکلت ها مشمول بیمه شخص ثالث شوند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران