بهره برداری از منطقه ۲ آزاد راه تهران-شمال تا انتخابات بعدی ریاست جمهوری

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های معاون وزیر راه و شهرسازی، تا پایان دولت دوازدهم از منطقه 2 آزادراه تهران-شمال بهره برداری خواهد شد.
به نقل از ایلنا، خیر الله خادمی در خصوص تکمیل آزاد راه تهران_شمال توضیح داد: «منطقه یک این آزادراه دشواری های خاص خود را داشت که خوشبختانه با موفقیت پشت سر گذاشته شده و توسط نیروهای داخلی به مرحله اجرایی رسید.»
وی ادامه داد: «منطقه 2 آزادراه تهران-شمال در حدود 22 کیلومتر طول دارد که شامل مسیر رفت و برگشت تونل و پل است. طولانی ترین تونل کشور به طول 6.5 کیلومتر و با نام البرز نیز در این مسیر قرار داشته که امید می رود تا قبل از پایان دولت دوازدهم یک باند از این مسیر بهره برداری شود. از مسیر فعلی نیز به عنوان مسیر برگشت استفاده خواهد شد.»
گفته می شود از 2 هزار میلیارد تومان بودجه مورد نیاز این پروژه یک هزار میلیارد تومان را بنیاد مستضعفین تامین خواهد کرد و مابقی را نیز سازمان برنامه و بودجه و به دستور رئیس جمهور تامین می کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران