رییس کل گمرک ایران خبر داد: ۱۰ هزار خودرو ترخیص شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته رییس کل گمرکات ایران، از مجموعه خودروهایی که در طی چند سال گذشته در گمرک نگه داری می شدند در حدود 10 هزار خودرو ترخیص شده و 3 هزار خودرو دیگر نیز همچنان در گمرکات نگه درای شده و پرونده آن ها در حال بررسی است.
به نقل از صدا و سیما، مهدی میراشرفی در این خصوص توضیح داد: «در طی چند سال گذشته و به خصوص با اعلام ممنوعیت واردات خودرو، وسایل نقلیه متنوع و صد البته در تعداد قابل ملاحظه ای پشت درب های گمرکات کشور گیر کرده و اجازه ترخیص به آن ها داده نشد. از آن زمان تاکنون مسئولین در حال رایزنی و تلاش برای ترخیص این خودروها هستند.»
این مقام مسؤول ادامه داد: «سرانجام با تمدید و ثبت سفارش خودروها امکان ترخیص 10 هزار خودرو میسر شد و البته پرونده 3 هزار خودرو دیگر نیز در دست بررسی در محاکم قضایی است.»
گفته می شود به محض آنکه مشکل این خودروها حل شود با توجه به بخش نامه های قبلی امکان ترخیص آن ها وجود خواهد داشت.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران