پژو 206، هوندا یا فورد؟، کدامیک بدون آب و روغن دوام بیشتری دارد + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
همه ما عاقبت ماشینی که روغن موتور و یا آب رادیاتور نداشته باشد را می دانیم و به هیچ عنوان دوست نداریم که وقتی ماشینمان روغن و یا آب رادیاتور ندارد، حتی بر روی آن استارت بزنیم. قطعا روغن موتور و آب رادیاتور دو فاکتور مهم یک خودرو هستند که نبود آنان سلامت موتور را به خطر می اندازد، اما امروز به تماشای آزمایشی متفاوت می نشینیم که در آن سه خودروی پژو 206، هوندا سیویک و یک دستگاه فورد فوکوس به چشم می خورند که روغن موتور و آب رادیاتور آنان کاملا تخلیه شده و سپس تا آخرین دور موتور بر روی آنان فشار می آورند تا در نهایت تمامی آنان از کار بیافتند.
قطعا نتیجه این آزمایش خرابی قطعات و از کار افتادن موتور را در پی خواهد داشت، اما موضوع مهم اینجاست که از بین سه خودروی نسل قدیم پژو 206، فورد فوکوس و هوندا سیویک کدامیک می تواند تحمل بیشتری در نبود روغن موتور و آب رادیاتور داشته باشد که در ادامه با زیرنویس فارسی، می توانید این فیلم بررسی را در خودروبانک تماشا کنید.

نظرات
 
 
 
محمد 1399/4/2
ندیده معلومه ژاپنی
سالار 1399/4/3
ژاپن یعنی وجدان در انجام هر کار . تولید محصول برای رضایت و احترام به مشتری . بیخود نیست بازار دنیا دستشونه
کورش 1399/4/3
زنده باد هوندا جنازه اش هم راه می رود
شاهین 1399/4/3
اینارومیاوردی ایران دستکم بیست ساله دیگه ماشین بودن هونداهِ که تاقیامت ماشین بود
Behnam 1399/11/24
دویس شیش آرسی نبود وگرنه اون موقع نتیجه دیدنی میشد😏تیپ دو اوردن چه توقعی دارن ازش؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران