رولزرویس 40 هزار دلاری، گران ترین ماکت خودروی جهان + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رولزرویس کولینان قطعا یکی از لوکس ‌ترین شاسی بلندهای تولید شده در جهان است که بعد از عرضه خود در بازار، توانست آمار فروش خارق العاده ای را به ثبت برساند و شرکت خودروسازی رولزرویس را به وجد بیاورد، طوری که آمار فروش رولزرویس کولینان در طول تاریخ 116 ساله این شرکت بی سابقه بوده و افزایش 25 درصدی فروش را برای این خودروساز بریتانیایی به همراه داشته است. هرچند این خودروی شاسی بلند رولزرویس همچون دیگر محصولات این شرکت اصلا ارزان نیست و هرکسی توانایی خریدن آن را ندارد، اما رولزرویس با طراحی و ساخت یک ماکت بسیار دقیق از این خودرو، محصولی شگفت انگیز را برای علاقه مندان به ماکت های خودرو آماده کرده است.
این ماکت در مقیاس 1 به 8 نسبت به نسخه اصلی ساخته شده است و برای ساخت هر یک از آنان با جزییاتی خیره کننده، نزدیک به 450 ساعت صرف شده است که این زمان بیشتر از نصف زمان صرف شده برای ساخت نسخه واقعی رولزرویس کولینان خواهد بود، به همین دلیل ماکت این اتومبیل هم قیمت ارزانی ندارد و شروع آن با 17 هزار دلار خواهد بود، ولی با سفارشی سازی این ماکت درست همانند خودروی اصلی، قیمت آن تا 40 هزار دلار هم بالا می رود که باعث شده این خودروی ماکت به گران قیمت ترین ماکت خودرو در جهان تبدیل شود و حتی قیمت آن گران تر از برخی ماشین های میان رده موجود در بازار باشد.
حال امروز در خودروبانک، یک ویدیو با زیرنویس فارسی برایتان آماده کرده ایم که جزییات خیره کننده نسخه 40 هزار دلاری رولزرویس کولینان را به نمایش می گذارد و پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه این ویدیو هیجان انگیز را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران