بازنگری قیمت خودرو فصلی انجام می شود

رضا شیوا، رئیس شورای رقابت روز گذشته در پاسخ به شبهاتی مبنی بر تشکیل کمیته ای برای بازنگری فرمول قیمت گذاری خودرو، اعلام کرد که در حال حاضر تشکیل کمیته برای بازنگری قیمت خودرو را تکذیب میکنم و در هیچ جلسه ای به منظور بازنگری فرمول قیمت گذاری خودرو نیز شرکت نکرده ام.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تسنیم، رضا شیوا رئیس شوراری رقابت در ادامه صحبت های خود با اشاره به جزییات دستورالعمل قیمت گذاری خودرو، اعلام کرد که هر 3 ماه یکبار با در نظر گرفتن تورم بخشی و در صورت اعلام خودروسازان مبنی بر زیان ده بودن تولید آنان، دستورالعمل قیمت گذاری خودرو به صورت کاملا کارشناسی بازنگری شده و قیمت های جدید خودروها اعلام خواهد شد. حال این شبهات درحالی مطرح می شود که تنها 1 ماه از اعلام قیمت جدید خودروهای داخلی گذشته است و تنها با گذشت 3 ماه از اعلام آخرین قیمت، بازنگری قیمت خودرو در دستور کار قرار خواهد گرفت.
نظرات
 
 
 
حمید 1399/4/4
میدونم تایید نمیشه اما بهشون بگید فقط ببندید نمک روی زخم نپاشید
مهسا 1399/4/4
چرا کوییک اینقد گرون شده ؟ کسی رسیدگی نمیکنه حداقل طرح تبدیل به ساینا بزارین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران