با افزایش 30 درصدی قیمت لاستیک موافقت شد

هفته گذشته طرح افزایش 30 درصدی قیمت لاستیک به صورت علی الحساب در جلسه ستاد تنظیم بازار مطرح شد و روز گذشته سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با صدور مجوزی، رسما افزایش 30 درصدی قیمت انواع لاستیک را به شرکت های تولید کننده آنان ابلاغ کرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، هفته گذشته رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در جلسه ستاد تنظیم بازار، از تصویب افزایش 30 درصدی قیمت لاستیک به صورت علی الحساب خبر داد و همان روز سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر با اشاره به عدم حضور نمایندگان انجمن تایر در جلسه ستاد تنظیم بازار، هیچگونه تاییدیه به صورت کتبی یا شفاهی پیرو افزایش قیمت لاستیک ابلاغ نشد. اما روز سه شنبه 3 تیرماه، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان مجوز افزایش قیمت لاستیک را به تولیدکنندگان تایر ابلاغ کرد و مطابق این ابلاغیه، با افزایش 30 درصدی قیمت لاستیک موافقت شده است و شرکت های تولید کننده اجازه اعمال آن بر روی محصولات خود را دارند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران