درخواست فوری قطعه سازان برای افزایش 55 درصدی قیمت قطعات

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور با اشاره به قرار گرفتن قیمت دلار در آستانه 20 هزار تومان، خواستار شناور شدن قیمت قطعات و افزایش فوری و بدون شرط 55 درصدی آنان شدند.
آرش محبی، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور با اشاره به قرارداد قطعه سازان و قیمت های تعیین شده در آن، اعلام کرد که شرکت های قطعه ساز با دلار 11 هزار تومانی و نرخ مواد اولیه ماه های پایانی فصل پاییز و ماه های نخست فصل زمستان سال گذشته، قطعات مورد نیاز شرکت های خودروسازی را تامین می کنند، حال آنکه اکنون قیمت مواد اولیه با تغییر 80 درصدی همراه شده و همچنین قیمت دلار به مرز 20 هزار تومان رسیده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از پرشین خودرو، آرش محبی در ادامه صحبت های خود به افزایش علی الحساب قیمت قطعات اشاره کرد و افزود: براساس محاسبات انجام شده توسط انجمن قطعه سازان همگن، در شرایط فعلی ضروری است که به صورت علی الحساب و کاملا فوری و بدون قید و شرط، قیمت قطعات خودرو به طور میانگین افزایش 55 درصدی داشته باشند تا از ضرر قطعه سازان جلوگیری شود و چنانچه یک هفته دیگر بگذرد، ممکن است این 55 درصد به 70 درصد افزایش پیدا کند، زیرا قیمت ارز و مواد اولیه روزانه در حال تغییر بوده و به درخواست انجمن صنایع همگن قطعه سازی، این افزایش قیمت درخواستی کاملا فوری و بی قید و شرط است.
نظرات
 
 
 
Moein 1399/4/5
بدبختی بیشتر مردم مبارک شده هر روز!
  • zak2012 1399/4/10
    رو که نیست سنگ پا قزوینه 💩👎

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران