نیاز فعلی بازار خودرو کاذب است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تقاضای کاذب موجود در بازار، اعلام کرد که در حال حاضر شرکت های خودروسازی با نیاز حبابی شکل مواجه شده اند و اکنون تقاضایی که در بازار و ثبت نام در طرح های پیش فروش خودرو وجود دارد، عموما واقعی نیست. صنعت خودرو در حال حاضر یک نیاز واقعی دارد که بیشتر از یک میلیون تا یک میلیون و صد هزار دستگاه نیست و مابقی تقاضای موجود برای ثبت نام در طرح های پیش فروش خودروسازان و یا حتی تقاضای موجود در بازار کاذب هستند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از سایپانیوز، سعید زرندی در ادامه صحبت های خود با بیان اینکه در طرح های پیش فروش خودرو توسط شرکت های خودروسازی جمعیت زیادی ثبت نام می کنند، اعلام کرد که همه ثبت نام کنندگان نیازمند خودرو نیستند و بخشی از ثبت نام ها به خاطر اختلاف قیمت بازار و کارخانه است و این رشد تقاضا نشانه آن است که شرکت های خودروسازی با نیاز حبابی شکل مواجه هستند.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/4/6
اينا حرفاي يه صنعت ورشکسته و رو به افول است
علی 1399/4/11
نیاز واقعی از این هم کمتره بقیه دلال نما هستن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران