گواهینامه های رانندگی رنگارنگ می‎شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور، یکی از روش های تشویقی که به دنبال آنیم که برای کاهش تخلفات رانندگی از آن استفاده کنیم گواهینامه های رانندگی رنگارنگ است.
مهدی جمال زاده در جلسه اخیر شورای هماهنگی ترافیک کشور در خصوص افزایش انضباط رانندگی توضیح داد: «توسعه انضباط و کاهش تخلفات رانندگی به کمک نظام تشویقی بسیار کارآمدتر از نظام تنبیهی است. متاسفانه نظام تنبیه در بسیاری از موارد جوابگو نبوده و تکرر بسیاری از تخلفات رانندگی توسط شهروندان در طی سال های گذشته نیز گواه همین ادعاست.»
گفته می شود که بیش از 13 طرح مربوط به افزایش انضباط رانندگی در جلسه مذکور مطرح شده که یکی از طرح ها گواهینامه های رانندگی رنگارنگ است.
جمال زاده در انتها افزود: «از نمونه های نظام تشویقی گواهینامه های رنگارنگ است که برای اولین بار در کشور ما پیاده سازی خواهد شد و دستگاه های مربوطه به دنبال عملیاتی کردن مقدمات این طرح اند.»
نظرات
 
 
 
افشین 1399/4/8
آخیییی ! یادش بخیر ! میخوان کارت های صد آفرین، هزار و سیصد آفرین، فرشته روی زمین رو دوباره بدن ! مثلا اگه پشت چراغ قرمز وایسی یهو یه آقا پلیسه میپره جلو ماشین میگه عزیز نازنیم، قشنگ قانون مدارم ! گوگولیه سرهنگ ! اینم جایزه شما یه کارت 100 آفرین ! همینطوری ادامه بده تا دفعه بعد یه کارت هزار و سیصد آفرین از من بگیری !
خدایا شکرت !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران