تصادف لامبورگینی 300 هزار دلاری بیست دقیقه بعد از ترک نمایندگی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
براساس گزارش فاکس نیوز، یک دستگاه لامبورگینی هوراکان اسپایدار پرفورمانته سیصد هزار دلاری تنها بیست دقیقه پس از آن‌که از نمایندگی لامبورگینی خارج شد، با یک ون برخورد کرد و بر اثر این سانحه به شدت آسیب دید.
این حادثه در بزرگراه M1 واقع در بریتانیا و در حومه شهر لیدز اتفاق افتاد. مطابق عکس‌های منتشر شده، یک چهارم خودرو که شامل قسمت عقب و در سمت راست می‌شود، به طور کامل نابود شده است. نیمی از موتور نیز تخریب شده و قسمت‌های درونی آن قابل مشاهده هستند.
طبق اعلام پلیس، تنها راننده دچار مصدومیت جزئی شده است. لازم است بدانید لامبورگینی هوراکان اسپایدار پرفورمانته از یک پیشرانه V10‌ با قدرت 630 اسب‌بخار بهره می‌برد و حداکثر سرعت آن حدود 320 کیلومتر بر ساعت است.
نظرات
 
 
 
محمد 1399/4/8
خیلی حس بدیه حتی خیلی پولدار باشی :((
Zero 1399/4/8
آقا تو متن اصلیش قیمت لامبورگینی رو 200 هزار یورو عنوان کرده نه 300 هزار دلار

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران