معرفی اتو 360؛ محلی برای خرید و فروش آسان خودرو + شرایط اقساطی

در طی چند سال گذشته شاهد رشد روزافزون مراکز کارشناسی خودرو در کشورمان بوده‌ایم که از میان آن‌ها می‌توان به شرکتی همچون اتو 360 اشاره کرد. در حقیقت رشد خرید و فروش نیمه الکترونیکی خودرو و حذف واسطه‌ها موجب شده تا مصرف‌کنندگان ایرانی به سمت خرید و فروش خودرو کارشناسی شده متمایل شوند.

برای مثال میتسوبیشی ASX یکی از خودروهای ممتاز وارداتی در سال‌های اخیر بوده است که یک کراس‌اوور خانوادگی واقعی را به تصویر می‌کشد. افزایش قیمت میتسوبیشی ASX و سایر خودروهای وارداتی در طی یکی دو سال اخیر سبب شده تا مصرف‌کنندگان هنگام خرید توجه بیشتری به کارشناسی خودرو داشته باشند و سعی کنند تا خرید خود را هرچه بیشتر منطقی انجام دهند.

اتو 360

در چنین شرایطی مرکز کارشناسی خودرو اتو 360 می‌تواند کمک قابل توجهی به خریداران ارائه دهد. اتو 360 خدمات کارشناسی خودرو را همانند دیگر مراکز معتبر کارشناسی به انجام می‌رساند اما تمامی سرویس‌های اتو 360 تنها به این هدف خلاصه نمی‌شود و استفاده از خدمات کارشناسی خودرو اتو 360 مزایای دیگری نیز برای مشتری به همراه دارد.

برای مثال اگر فردی قصد خرید میتسوبیشی اوتلندر PHEV را داشته باشد، می‌تواند در ابتدا با مراجعه به سایت اتو 360 آگهی‌های مرتبط و محدوده قیمت میتسوبیشی اوتلندر PHEV را مشاهده کند. در ادامه مشتری می‌تواند خودرو مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس برای نحوه پرداخت وجه با کارشناسان اتو 360 تماس حاص کند.

یکی از خدمات جالب اتو 360 در زمینه فروش خودرو کارشناسی شده، قابلیت واگذاری خودرو به صورت اقساطی است که در شرایط فعلی امکان خرید خودرو را برای افراد بیشتری فراهم می‌کند. با توجه به افزایش شدید قیمت خودرو در بازار آزاد، این روزها کمتر کسی تمامی وجه مورد نیاز برای خرید خودرو را در اختیار دارد. در چنین شرایطی اتو 360 با فراهم کردن امکان خرید خودرو کارشناسی شده به صورت اقساطی، مشتریان بسیاری را از نعمت خرید خودرو کارشناسی شده و مطمئن بهره‌مند کرده است.

از سوی دیگر نمایشگاه اتو 360 علاوه بر سایت مجموعه، در سایر مراکز خرید و فروش خودرو به صورت نیمه الکترونیکی نیز فعال است. سایت‌هایی همچون دیوار و باما از چند سال پیش پا به عرصه خرید و فروش خودرو در ایران گذاشتند که حاصل آن حذف واسطه‌ها و افزایش تعاملات میان خریدار و فروشنده بود.

در نتیجه این عمل خرید و فروش خودرو در بازار به شکلی دیگر تبدیل شد. برای مثال مشتری برای خرید میتسوبیشی ASX بدون نیاز به مراجعه به نمایشگاه‌های سطح شهر، می‌توانست انبوهی از خودروهای آگهی‌ شده را بدون نیاز به حضور فیزیکی بازدید نماید. بنابراین بازه دسترسی مشتری نسبت به گذشته بسیار گسترده شده بود و گزینه‌های بیشتری در دسترس مصرف‌کننده بودند.

اتو 360

با این وجود یک مشکل دیگر همچنان وجود داشت. برای مثال ممکن بود مشتری قصد خرید میتسوبیشی اوتلندر PHEV را داشته باشد و به یکی از سایت‌های خرید و فروش خودرو یا نمایشگاه مجازی اتو 360 یا دیگر مراکز کارشناسی مراجعه کند. او پس از گشت و گذاری طولانی در این نمایشگاه مجازی، خودرو محبوب خود را می‌یابد اما مشکلی برای دسترسی به این میتسوبیشی اوتلندر PHEV وجود دارد و آن هم مکان خودرو است که در منطقه متفاوتی از متقاضی قرار دارد.

در چنین شرایطی اتو 360 شرایط خرید را برای مشتریان آسان کرده است. مصرف‌کننده و متقاضی خرید هر خودرویی از جمله میتسوبیشی ASX یا میتسوبیشی اوتلندر PHEV می‌تواند با مراجعه به نمایشگاه مجازی اتو 360 و یافتن خودرو محبوب خود، آن را در هر گوشه‌ای از کشور و از طریق نزدیک‌ترین نمایندگی اتو 360 تحویل بگیرد. بنابراین اتو 360 موفق شده تا فاصله فیزیکی مابین خریدار و فروشنده را به نحوی موفقیت آمیز حذف کند.

اتو 360

هر آن‌چه تا بحال گفته شد، خدماتی بود که مجموعه کارشناسی خودرو اتو 360 برای خریداران فراهم می‌نمود. این مرکز در عین حال راهکارهای جالبی را برای فروشندگان تدارک دیده تا در کمترین زمان و به قیمتی منصفانه، اتومبیل خود را به فروش برسانند. برای مثال اتو 360 برخلاف بسیاری دیگر از مراکز کارشناس خودرو تنها به انتشار آگهی‌های فروش در سایت خود اکتفا نکرده و این آگهی‌ها را در سایت‌های خرید و فروش خودرو یا سایت‌های تخصصی خودرو منتشر می‌کند.

بنابراین اگر فردی متقاضی فروش میتسوبیشی اوتلندر PHEV یا میتسوبیشی ASX‌ باشد و این کار را از طریق اتو 360 انجام دهد، مطمئن خواهد بود که آگهی فروش خودرویش توسط طیف گسترده‌ای از مخاطبان بازدید خواهد شد. از سوی دیگر و با توجه به خدمات مالی خوبی که اتو 360 ارائه می‌دهد مشتریان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان وجه حاصل از فروش اتومبیل خود را دریافت نمایند.

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران