درخواست وام 150 میلیون پوندی مک‌لارن از بانک ملی بحرین

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده

درخواست وام 150 میلیون پوندی مک‌لارن از بانک ملی بحرین

گروه خودروسازی مکلارن، که شامل تیم فرمول یک این کارخانه نیز خواهد شد، در تدارک گرفتن وامی 150 میلیون پوندی از بانک ملی بحرین هستند. گفتنی است که 56% سهام این کارخانه به نام شرکت سرمایه گزاری پادشاهی بحرین می‌باشد. در پی بحران به وجود آمده توسط ویروس کرونا، فروش خودروهای مک‌لارن در نوسان شدیدی قرار گرفته است، همچنین تعطیلی این کارخانه در این مدت نیز مزید بر علت شده تا بحران اقتصادی بر آن‌ها بیشتر فشار آورد. بانک ملی بحرین در خصوص این وام می‌گوید:

اسناد نهایی به امضا رسیده است و تمام تائیدیه‌های لازم برای وام 150 میلیون پوندی اعطا شده‌اند.

چندی پیش در خبرها آمده بود که مک‌لارن به دلیل مشکل اقتصادی در آستانه اعلام ورشکستگی است، ولی به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین سهام‌دار آن‌ها دست به کار شده تا این کارخانه را از این بحران نجات دهد. رقابت‌های فرمول یک این فصل، کمتر از یک هفته دیگر آغاز شده و باید آیا مک‌لارن می‌تواند عملکرد خوب فصل گذشته خود را تکرار کند یا خیر. به نظر می‌رسد که آن‌ها در این فصل رقبای جدی مثل ریسینگ پوینت خواهند داشت.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران