شرایط فروش جدید محصولات ام وی ام توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول

شرکت مدیران خودرو در فروش تابستانه خود ویژه تیرماه، طرح جدید فروش نقدی عمده محصولات خود را اعلام کرده که با تحویل 45 روزه آماده عرضه به مشتریان شده است. در این طرح فروش برای اولین بار مشتریان می توانند نسخه جدید "ام وی ام X33S" با گیربکس 5 سرعته اتوماتیک را با قیمت 325 میلیون تومانی خریداری کنند.

در این طرح فروش علاوه بر خودروی جدید "ام وی ام X33S" با گیربکس 5 سرعته اتوماتیک، محصولات مختلفی از جمله ام وی ام X55، ام وی ام X22 در مدل های مختلف، ام وی ام X33S اسپرت و همچنین خودروی ام وی ام 315S به مشتریان عرضه خواهد شد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

برای سهولت تماس با این نمایندگی می‌توانید به شماره 09915010148 از طریق واتسپ پیام دهید، و نمایندگی با شما جهت مشاوره تماس خواهد گرفت. در صورت تمایل می‌توانید از طریق همین شماره با کارشناسان فروش این نمایندگی نیز تماس بگیرید. در صورت خرید از این نمایندگی در تهران، یک سال کارواش رایگان به خریدار هدیه داده می شود.

همچنین می توانید در وبسایت رضایی روشن تمامی اطلاعات محصولات مدیران خودرو را مشاهده و از آخرین شرایط فروش آگاه شوید.

شرایط فروش نقدی محصولات ام وی ام

نظرات
 
 
 
موتور گازی پژو 1399/4/11
ببینید کار به جایی رسیده که خرید ماشین چینی هم شرایط میخواد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران