پارکینگ رایگان برای موتورسیکلت‌های «لاله‌زار» تهران

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده

با توجه به گفته شهردار منطقه ۱۲ تهران یک پارکینگ رایگان برای سامان دهی موتورسیکلت ها در اختیار مغازه داران این منطقه قرار میگیرد.

به نقل از ایسنا، لاله زار یکی از شلوغ ترین و صد البته بی نظم ترین مناطق پایتخت است که عموما با مشکل پارک غیراصولی موتورسیکلت ها و تجمع عابرین پیاده مواجه است.

در راستای سامان دهی فضای اطراف لاله زار شهردار منطقه ۱۲ تهران اعلام کرد: «به تمامی مغازه‌های این خیابان در نامه‌ای اطلاع دادیم که می‌توانند به صورت رایگان موتورسیکلت‌های خود را در پارکینگ کریستال که در نزدیکی این خیابان قرار دارد، پارک کنند.»

وی همچنین توضیح داد: «درمورد پیک موتوری‌ها، بخشی از پهلوگاه‌هایی که در این خیابان طراحی کردیم به موتورها اختصاص داده شده و می‌توانند صرفا در این محل ها موتورسیکلت خود را متوقف کنند.»

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران