قیمت پیکاپ فوتون تونلند بعد دو هفته دوباره افزایش یافت + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو ابتدای تیرماه قیمت جدید دو مدل خودروی پیکاپ "فوتون تونلند" را با افزایش 23 و 36 میلیون تومانی اعلام کرده بود، اما با نوسانات بازار به نظر می رسد که خودروسازان داخلی نیز قیمت محصولات خود را به صورت هفته ای افزایش می دهند و گروه صنعتی ایران خودرو بار دیگر قیمت جدید خودروی فوتون تونلند را اعلام کرده است که نسبت به آخرین قیمت اعلامی از سوی این گروه خودروسازی، می توانیم شاهد افزایش 40 میلیون تومانی برای نسخه بنزینی و افزایش قیمت 25 میلیون تومانی برای نسخه دیزلی این خودروی پیکاپ باشیم که با موعد تحویل مرداد تا آذرماه 99 و تنها به صورت نقدی قابل عرضه به مشتریان خواهد بود.

با اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، پیکاپ فوتون تونلند در مدل بنزینی با قیمت جدید 515 میلیون تومانی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت، این درحالیست که قیمت این خودرو ابتدای تیرماه معادل 475 میلیون تومان تعیین شده بود و این یعنی افزایش قیمت 40 میلیون تومانی برای خودروی پیکاپ فوتون تونلند بنزینی با گذشت تنها 2 هفته، هرچند برای نسخه دیزلی هم چنین شرایطی حاکم بوده و گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید این اتومبیل را معادل 555 میلیون تومان اعلام کرده است که در مقایسه با قیمت 530 میلیون تومانی در ابتدای تیرماه، می توانیم افزایش 25 میلیون تومانی را برای این نسخه شاهد باشیم.

خودروقیمت 1 تیرماه (تومان)قیمت 15 تیرماه (تومان)
فوتون تونلند بنزینی475/000/000515/000/000
فوتون تونلند دیزلی530/000/000555/000/000
 

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران