استفاده از ماسک در ناوگان تاکسیرانی الزامی شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

با اعلام مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده، از این به بعد استفاده از ماسک در ناوگان تاکسیرانی الزامی خواهد بود و لازم است که شهروندان این نکته مهم را رعایت کنند.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی ‌های شهری کشور روز گذشته اعلام کرد که در پی مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و با توجه به اوج گرفتن شیوع این ویروس در شهرهای کشور، استفاده از ماسک در سرویس حمل و نقل عمومی و ناوگان تاکسیرانی ‌های کشور برای رانندگان و مسافرین الزامی شده است.

با ابلاغ دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا و لزوم استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی و بخشنامه‌ صادر شده از سوی معاونت عمرانی وزیر کشور، به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل ‌های بهداشتی شهروندان لازم شد که مسافران، رانندگان و دست‌ اندرکاران ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسیرانی شهری کشور حتما از ماسک استفاده کنند. مرتضی ضامنی همچنین با تاکید بر روی این موضوع، از همه‌ ی مسافران و تاکسیرانان کشوری درخواست کرد تا در اجرایی کردن این دستورالعمل و حفظ سلامت عمومی جامعه همکاری کنند تا زمینه قطع انتقال چرخه ویروس کرونا فراهم شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران