اگر راننده های تاکسی ماسک نزنند، جریمه می شود!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سید امیر هنجن، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به آماده باش تیم های عملیاتی با رویکرد ارشادی و ثبت تخلف برای تاکسیران های بدون ماسک در پایتخت، چنین عنوان کرد که اطلاع رسانی در خصوص الزام استفاده از ماسک با استفاده از تبلیغات مجازی و همچنین محیطی در بیشتر از 50 پایانه تاکسیرانی پایتخت، برای مسافران و تاکسیرانان در حال انجام است تا یک عزم سراسری در راستای جلوگیری و مقابله با موج دوم شیوع ویروس کرونا صورت گیرد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سید امیر هنجن در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: در کنار ترویج فرهنگ استفاده از ماسک در تاکسی، بیشتر از 40 تیم عملیاتی نیز پایانه های تاکسیرانی و تاکسی های گردشی شهر تهران را تحت رصد قرار می دهند. دستور اجرایی تیم های نظارتی برمبنای ارشاد و تذکرهای زبانی به تاکسیرانان و مسافران است و در صورت مقاومت و اجرا نشدن این طرح به منظور استفاده از ماسک از سوی تاکسیرانان، برای آنان تخلف ثبت خواهد شد.

از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا، طرح توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده اجرا شده است و همچنان ادامه دارد و تاکسیرانان می توانند این موضوع را از منطقه تاکسیرانی مربوط به حوزه فعالیتشان پیگیری کنند. پایگاه های عرضه ماسک و اقلام بهداشتی نیز در پایانه های پرتردد پایتخت همچنان مستقر و فعال هستند تا مسافران برای تهیه ماسک مورد نیاز خود دچار سردرگمی نشوند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران