مصری ها بابت استفاده از رادیو باید مالیات پرداخت کنند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

پیش از این دیده بودیم که "بی ام و" برای استفاده از برخی امکانات سیستم سرگرمی محصولات خود از مشتریانش هزینه بیشتری دریافت کند، اما تاحالا ندیده بودیم که برای استفاده از رادیو اتومبیل از رانندگان مالیات دریافت شود!. روزنامه مصری الیوم در خبری نوشت که اخیرا در طرح تعدیل قانون مدیریت عوارض رادیو و امواج بی ‌سیم، قرار شده است تا از این به بعد از مالکان خودروهایی که در داخل اتومبیل خود از رادیو استفاده می کنند، عوارض 100 پوند مصر دریافت شود!.

به گزارش خودروبانک و به نقل از اعتماد آنلاین، قرار شده است تا معادل 40 درصد از این عوارض که به طور سالیانه از رانندگان دریافت می ‌شود، به هیات ملی اطلاع‌ رسانی پرداخت شده و همچنین 10 درصد نیز به سازمانی که قرار است کار دریافت این عوارض را پیگیری کند، اختصاص داده شود. مابقی هزینه دریافتی نیز قرار است در خزانه کشور باقی بماند. تهیه طرح این قانون طی روزهای گذشته به یک سوژه‌ بزرگ در فضای مجازی مصر تبدیل شده و بسیاری از کاربران آن را باج ‌گیری جدیدی از سوی دولت توصیف می کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران