نام پروژه k132 چه زمانی اعلام خواهد شد؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

زمستان سال گذشته محصول جدید ایران خودرو رونمایی شد و طی هفته های گذشته، نسخه نهایی آن برای عرضه به مشتریان معرفی شده و حتی برنامه فروش آن برای نسخه اتوماتیک و دستی اعلام شد که در قالب طرح مشارکت در تولید، نسخه دستی آن با پیش پرداخت 119 میلیون و 900 هزار تومانی و نسخه اتوماتیک آن با پیش پرداخت 149 میلیون و 900 هزار تومانی ثبت نام می شود. ولی با این وجود در کنار انتشار قطره چکانی اطلاعات فنی، تصاویر رسمی و تیزر ویدیویی با فاصله زمانی چند روزه، هنوز برای این خودرو اسمی انتخاب نشده و همچنان با نام "پروژه k132" شناخته می شود که تا به امروز انتقادهای زیادی در پی داشته است.

در این خصوص فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد که نام پروژه k132 به زودی تصویب شده و اطلاع رسانی خواهد شد و طرح فروش مشارکت در تولید آن برای تحویل سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال نخواهد داشت. فرشاد مقیمی با اشاره به گمانی زنی های موجود در رابطه با زمان تولید این خودرو، چنین عنوان کرد که طبق مصوبه کمیته خودرو، سه نوع طرح فروش شامل فروش فوق العاده با موعد تحویل 3 ماهه، پیش فروش یکساله با تحویل 4 الی 12 ماهه و همچنین طرح مشارکت در تولید برای فروش محصولات شرکت های خودروسازی با موعد تحویل 13 تا 24 ماه و یا 25 تا 36 ماه در نظر گرفته شده است.

نظرات
 
 
 
افشین 1399/4/22
یه پلاسی، ماینزی، مینیمومی، ماکزیمومی، به ته همون اسم دنا اضافه کنید ور داره بره دیگه !
موعد تحویل ها تو حلقم !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران