پخش زنده مسابقات فرمول یک 2020؛ گرندپری اتریش

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده

با سلام خدمت تمام طرفداران موتور اسپرت، به ویژه عاشقان فرمول یک.

پخش زنده

امروز با پخش زنده اختصاصی نسخه PitLane مسابقه اصلی فرمول یک اتریش 2020 (Styrian GP) در خدمت شما بزرگواران هستیم. در مرحله زمانگیری که دیروز برگزار شد، لوئیس همیلتون پول پوزیشن را از آن خود کرده است و مسابقه را از رده اول استارت خواهد زد. این مسابقه در پیست ردبول رینگ اتریش برگزار خواهد شد.

مسابقه اصلی: از ساعت 17:40 تا 19:40

خبر فوری: چارلز لکلرک، راننده فراری، به دلیل سد کردن مسیر دنیل کویات در پیچ های شماره 9 و 10، سه رده جریمه شده و مسابقه را از جایگاه چهاردهم استارت خواهد زد

نحوه جایگیری رانندگان در خط استارت مسابقه
خبر فوری: تیم آلفا رومئو مجبور به تعویض گیربکس خودروی آنتونیو جیوویناتزی شده است و بدین ترتیب او با پنج رده جریمه جایگاه کار خود را از رده آخر شروع خواهد کرد. در ضمن تیم هاس مجبور شده است در طول شب بر روی سیستم ERS خودروی رومن گروژان کار کند و طبق قوانین او مسابقه از پیت لین استارت می‌زند.

توجه داشته باشید، تماشای پخش زنده تنها برای آی پی ایران ممکن خواهد بود، پس حتما برای تماشای این صفحه به این مورد توجه کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران