مراجعه روزانه 6 هزار راننده به مراکز معاینه فنی خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده

با توجه به گفته های مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران، روزانه بالغ بر 6 هزار راننده به مراکز معاینه فنی پایتخت مراجعه کرده تا با انجام مراحل معاینه فنی برگ معاینه فنی خودرو خود را دریافت کنند.

به نقل از فارس، حسین مقدم در این خصوص توضیح داد: «با توجه به حجم بالای مراجعه به مراکز معاینه فنی استفاده از ماسک در این مراکز اجباری بوده و در راستای دستورات ستاد مقابله با کروناست.

وی ادامه داد: «شهروندانی که خواهان مراجعه به مراکز معاینه فنی پایتخت هستند می توانند با کمک سایت ستاد معاینه فنی و در بخش سامانه انتظار این سایت از آخرین وضعیت صف و شلوغی مراکز و همچنین آخرین تغییرات ساعت کاری مطلع شوند.»

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران افزود: «توصیه ما به مراجعه کنندگان آن است که جهت مدیریت زمان و به حداقل رسیدن مدت معطلی، مراکز معاینه فنی خلوت تر را انتخاب کرده و همچنین از سیستم نوبت دهی اینترنتی استفاده کنند.»

مقدم در انتها توصیه کرد: «رانندگان خودروها ضمن رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی در خصوص استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی قبل از آزمون خودرو جهت گردش جریان هوا در داخل خودرو همه شیشه‌های خودرو خود را باز بگذارند.»

گفته می شود ساعت کاری مراکز معاینه فنی افزایش یافته است. این مراکز از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 7:30 تا 21 فعال اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران