ارسال پیامک وام ۶ میلیون تومانی به ۳۰ هزار تاکسیران تهرانی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده

با توجه به گفته های مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران، تاکنون پیامک مراجعه به بانک برای اعطای تسهیلات وام شش میلیون تومانی به ۳۰ هزار تاکسیران شهر تهران ارسال شده است.

به نقل از ایسنا، علیرضا قنادان در این خصوص توضیح داد: «مراحل اعطای تسهیلات شش میلیون تومانی به تاکسیرانان در حال انجام بوده و در حال حاضر برای گروه اول از رانندگان یعنی رانندگان دارای بیمه تامین اجتماعی این وام واریز شده است.»

وی ادامه داد: «تاکنون برای ۳۰ هزار تاکسیران تهرانی پیامک مخصوص وام ارسال شده که با گذشت زمان برای سایر تاکسیرانان نیز ارسال خواهد شد. با دریافت پیامک رانندگان می بایست به سایت کارا مراجعه کرده و ثبت ناک کنند و پس از انتخاب بانک عامل، باید برای دریافت وام به بانک مراجعه ‌کنند.»

قنادان اعطای وام به تاکسیرانان را بر اساس اولویت بندی های انجام شده توصیف کرده و ادامه داد: «این تسهیلات را وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به مشاغل آسیب دیده که تاکسیرانان نیز شامل آن می‌شوند، اعطا می کند و سازمان تاکسیرانی تهران تنها مسئول پیگیری و ارسال مشخصات تاکسیرانان به وزارت رفاه است.»

گفته می شود سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران برنامه دارد علاوه بر وام مذکور به آن دسته از تاکسیرانانی که جزو افراد آسیب دیده از کرونا بوده‌اند یا دارای بیماری‌های خاص هستند یک وام دو میلیون تومانی دیگر را نیز اعطا کند. این وام شامل حال چهار هزار نفر از تاکسیرانان خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران