سباستین فتل: حداقل برای یک بار هم که شده، کارشناسان طرف من هستند

سباستین فتل معتقد است که در صحنه برخورد لکلرک با او، فضایی برای لکلرک وجود نداشت و حرکت او بسیار جاه‌طلبانه بوده است. فتل مسابقه را از رده دهم شروع کرد، در حال که هم‌تیمی‌اش در اثر جریمه‌ای که گرفته بود باید کار را از رده چهاردهم شروع می‌کرد. در همان دور اول مسابقه و در پیچ سوم لکلرک سعی کرد تا خودروی خود را در فضای داخلی پیچ قرار دهد و از هم‌تیمی خود سبقت بگیرد، اما چند لحظه بعد این دو با یکدیگر برخورد کردند و در نتیجه هر دو مجبور به کناره‌گیری از دور مسابقه شدند. فتل در مورد این صحنه می‌گوید:

من در حال جنگیدن با دو خودروی دیگر بودم، بدون او هم سه خودرو در پیچ بودیم، و من بسیار متعجب شدم. انتظار نداشتم چارلز تلاشی برای سبقت بکند. فکر نمی‌کنم آنجا فضایی وجود داشت. افسوس بسیار، و این چیزی است که ما باید از آن پرهیز کنیم، اما کار آنچنان متفاوتی نمی‌توانستم انجام دهم. من داشتم خیلی آرام و محافظه‌کارانه برخورد می‌کردم چون بسیار شلوغ و تنگ بود. فکر نمی‌کنم فصایی وجود داشت، به نظر من این دلیل برخوردمان است. خودرو حس بسیار بهتری می‌داد. برای به‌روزرسانی‌ها نیز متاسفم چون می‌شد به اندازه یک طول مسابقه آن‌ها را امتحان کنیم.

ژورنالیست‌های RTL به فتل گفته‌اند که در این صحنه، لکلرک را کاملا مقصر می‌دانند و فتل در جواب این اظهار نظر گفته است:

حداقل برای یک بار هم که شده، کارشناسان طرف من هستند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران