افزایش قیمت روغن موتور ممنوع است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

براساس آخرین تصمیمات گرفته شده در ستاد تنظیم بازار به ریاست محمدرضا کلامی دبیر ستاد تنظیم بازار، تعیین شد تا تمامی تولید کنندگان و عرضه کنندگان روغن موتور چه در داخل کشور و چه در مناطق آزاد اطلاعات مربوط به تولید، توزیع و قیمت فروش خود را در سامانه تجارت طبق برنامه زمانی ابلاغ شده از سوی وزارت صمت به ثبت برسانند. عدم ثبت اطلاعات پس از تاریخ مجاز ابلاغی، به معنی عرضه خارج از شبکه کالا بوده و اقدامات قانونی در این خصوص برای متخلفان در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، محمدرضا کلامی دبیر ستاد تنظیم بازار روز گذشته اعلام کرد که تمامی تولیدکنندگان داخلی روغن موتور و همچنین تولیدکنندگان این محصول در مناطق آزاد، مکلف به عرضه روغن موتور تولیدی خود براساس قیمت های مصوب تعیین شده توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستند و هرگونه افزایش قیمت آنان ممنوع خواهد بود. در این خصوص سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان استان های کشور در کنار سازمان های صنعت، معدن و تجارت مکلف هستند ضمن بازرسی از انبارها، مراکز نگهداری و همچنین بازرسی سطح عرضه، با موارد تخلف برخورد کرده و اقدامات قانونی لازم را انجام دهند.

نظرات
 
 
 
افشین 1399/4/29
پس شک نکنید که 100% گرون میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران