محدودیت‌های جدید کرونایی در آموزشگاه‌ها و کلاس‌های رانندگی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده

با توجه به گفته های معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا، در هفته پیشرو تمامی کلاس‌های آموزش آیین‌نامه و امتحانات آیین‌نامه برای مقابله با کرونا لغو خواهد شد.

به نقل از ایسنا، سرهنگ عین‌الله جهانی در این خصوص توضیح داد: «ستاد مقابله با کرونا در پی افزایش آمارهای مبتلایان به کرونا در کشور یک‌سری محدودیت‌های جدید را در برخی از صنوف و اماکن ابلاغ کرده است و به همین دلیل نیز کلاس‌های تئوری آموزش آیین‌نامه و آزمون آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی در هفته پیش رو متوقف خواهند شد.»

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور در ادامه در خصوص آزمون های شهری نیز توضیح داد: «برگزاری آزموهای شهری ایرادی نداشته اما باید تمامی شروط لازم اجرایی شود. این شروط از قبل ابلاغ شده و باید تمامی افراد از ماسک استفاده کرده و فاصله‌گذاری هوشمند داخل خودروها رعایت شود. در این همین راستا نیز سوار کردن چهار نفر در خودرو ممنوع است و فقط باید یک‌نفر آزمون‌دهنده با افسر آزمایش در داخل خودرو باشد.»

وی در انتها ضمن تاکید بر لازم‌الاجرا ابلاغیه های پلیس راهور برای آموزشگاه های رانندگی عنوان کرد: «افراد در صورتی‌که با موارد نقض ابلاغیه‌ها و اصول یادشده مواجه شدند، می‌توانند موضوع را با شماره تلفن 197 اطلاع دهند.»

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران