وزیر راه و شهرسازی خبر داد: احتمال توقف الکترونیکی کردن عوارض آزادراه‌ها

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده

با توجه به گفته های وزیر راه و شهرسازی، دور از انتظار نیست که دولت به سمت پرداخت نقدی آزادراه ها بازگردد.

به نقل از فارس، محمد اسلامی در این خصوص توضیح داد: «اهمال و کم کاری مردم در پرداخت الکترونیکی آزادراه ها سبب شده که سرمایه گذاران در پرداخت اقساط خود دچار مشکل شوند و به همین دلیل نیز ممکن است ما هم از الکترونیکی کردن بقیه آزادراه‌ها منصرف شویم و به مدل نقدی برگردانیم.»

وی ادامه داد: «ما امید داریم که مردم به وظیفه خود عمل کرده و عوارض خود را به صورت الکترونیک پرداخت کنند. طرح‌های تکمیلی برای الکترونیکی کردن آزادراه‌ها نیازمند همکاری مردم است.»

وزیر راه و شهرسازی در انتها توضیح داد: «در حال حاضر پروژه مربوط به الکترونیکی کردن عوارض 4 آزادراه را آغاز کرده ایم اما در صورت کم کاری مردم ناچاریم به مدل نقدی برگردیم. مردم باید عوارض الکترونیک را به موقع پرداخت کنند تا ما از الکترونیکی کردن عوارض آزادراهی در ادامه منصرف نشویم.»

نظرات
 
 
 
جواد 1399/4/29
اخه شماچه مسولی هستیدبنده عوارض ۹۸راپرادخت کردم،وقتی برای پرداخت ۹۹به سایت مراجعه کردم بازبرتی ۹۸هم دوباره بنده روبدهکارکرده است،واقعاشماچقدربایدبی کفایت باشیددزدی ازجیب مردم هم اینزورمیگیریدهم سنتی،مشکل چراحل نمیکنیدوجالبه جایی هم برای اعتراض نداره!!!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران