ریچارد هموند کار خود را در تخت گاز چطور بدست آورد؟ + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

قرار گرفتن "جرمی کلارکسون"، "ریچارد هموند" و "جیمز می" در کنار یکدیگر، بهترین اتفاقی بود که می توانست برای علاقه مندان به دنیای خودرو رخ دهد و ترکیب این سه مجری با یکدیگر، موجب شکل گیری یکی از محبوب ترین برنامه مستند خودرویی در جهان تحت عنوان "تخت گاز" شد که هرکسی را در سراسر جهان شیفته خود می کرد. هرچند قطع همکاری این سه مجری با برنامه تخت گاز و پیوست آنان به آمازون و ساخت برنامه جدید "گرند تور"، به وضوح نشان داد که محبوبیت اصلی برنامه تخت گاز به خاطر این سه مجری محبوب بوده و با جدا شدن آنان از این برنامه، شاهد کوچ کردن مخاطبان به سمت برنامه "گرند تور" بودیم تا همچنان از اجرای هیجان انگیز این سه مجری لذت ببریم.

با این حال، کمتر کسی به نقطه آغاز همکاری این سه مجری با هم فکر کرده است و اینکه چه اتفاقاتی دست به دست هم دادند تا این سه مجری محبوب در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک تیم قدرتمند را در دنیای خودرو تشکیل دهند. پیرو همین موضوع، امروز در خودروبانک پای صحبت های "ریچارد هموند" خواهیم نشست که در رابطه با روزهای اول همکاری خود در برنامه تخت گاز صحبت می کند و اینکه چه اتفاقاتی رخ داد تا عوامل برنامه نسبت به اجرای او در تخت گاز علاقه مند شوند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران