شرایط فروش فوری لیزینگی محصولات چری توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول

مدیران خودرو تصمیم دارد تا با ارائه شرایط فروش اعتباری از طریق شرکت‌های لیزینگ، بخشی از محصولات خود را به فروش برساند. از جمله محصولاتی که در شرایط فروش اقساطی چری عرضه می‌شوند، می‌توان به خودروهایی همچون چری آریزو 5 توربواکسلنت، چری تیگو 5، چری آریزو 6 و چری تیگو 7 اشاره کرد.

در شرایطی که بازار خودرو کشورمان شدیدا التهاب دارد و خرید و فروش خودرو در بازار به صفر رسیده است، می‌توان ارائه شرایط فروش اعتباری از سوی مدیران خودرو را کاری ستودنی توصیف کرد. مشتری با انتخاب یکی از خودروهای موجود در شرایط فروش اعتباری مدیران خودرو و پرداخت حداقل پیش‌پرداخت، می‌تواند اتومبیل ثبت نامی خود را طی مدت 45 روز تحویل بگیرد.

اقساط در نظر گرفته شده برای این شرایط بین 12 الی 60 ماه متغیر هستند و مشتری می‌تواند بسته به توان بازپرداخت خود، مدت بازپرداخت اقساط خود را تعیین کند. سود تسهیلات ارائه شده نیز 21 درصد عنوان شده است. سود انصراف و سود تاخیر در نظر گرفته شده نیز 12 درصد هستند. در جدول زیر می‌توانید شرایط فروش اعتباری چری از طریق شرکت‌های لیزینگ به همراه شرایط و ضوابط بخشنامه فروش را مشاهده کنید:

شرایط فروش اعتباری چری

شرایط فروش اعتباری چری

برای سهولت در خرید خودرو، نمایندگی رضایی روشن تهران شرایط ویژه ای را برای خریداران اعلام کرده که می توانید به شماره واتساپ 09915010148 پیام دهید تا این نمایندگی با شما تماس بگیرد. همچنین می توانید برای مشاوره با همین شماره تماس بگیرید.

نظرات
 
 
 
عباس 1399/4/26
خدا لعنتشون کنه . آخه آریزو۵ چهارصد میلیون تومن. آخه کی به اینا مجوز میده که اینجوری بی در و پیکر قیمت‌ها رو ببرن بالا.
مجید 1399/4/26
شما فروردین ماه افزایش قیمت داشتید کمتان بود الان مجددا افزایش قیمت دارید
حمید 1399/4/27
بله وقتی خودرو چینی را ۶۰۰ میلیون بفرشی؛ کارشون واقعا ستودنی است
امیر 1399/4/27
سلام جای اینکه پول بگیری تبلیغات کنی بگو چرا هر ماشینو صد میلیون تومن گرون کردن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران