مالکان خودروهای عمومی بار و مسافر برای اختصاص سهمیه اعتباری بنزین ثبت نام کنند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

حمید قاسمی ده چشمه قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی عنوان کرد که با توجه به تداوم طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی، مالکان خودروهای عمومی بار و مسافر به منظور دریافت سهمیه اعتباری بنزین تا زمان تبدیل این خودروها به دوگانه سوز شدن، هرچه سریع تر در سامانه gcr.niopdc.ir ثبت نام کنند و در صورت عدم اقدام سهمیه اعتباری آنها کاسته و همانند خودروهای عادی سهمیه دریافت خواهند کرد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی افزود: مالکان خودروهای عمومی در صورت ثبت نام در این سامانه، تا زمانی که خودروی آنها به دوگانه سوز تبدیل شود از سهمیه کامل اعتباری بنزین برخوردار خواهند بود. این اقدام به منظور حمایت از مردم و مصرف کنندگان خدمات حمل و نقل عمومی صورت گرفته است.

ده چشمه در خصوص مزایای طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی تصریح کرد: این طرح علاوه بر کاهش هزینه سوخت این خودروها به یک سوم هزینه فعلی، به نفع مردم و محیط زیست نیز خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران