افزایش قیمت 34 درصدی پژو 405 SLX اعلام شد

ایران خودرو که در دور قبلی افزایش قیمت ها موفق به راضی کردن شورای رقابت برای به روز رسانی قیمت محصولات خود با نرخ ارز نشده بود، ظاهرا اینبار توانسته تا مسئولان مربوطه را به افزایش قابل توجه قیمت ها راضی کند. از شب گذشته شایعاتی در رابطه با افزایش بیش از 25 درصدی قیمت خودروهای تولیدی ایران خودرو منتشر شده بود و حالا خبر می رسد که حواله تکمیل وجه خودرو پژو 405 SLX با موعد تیر 99 صادر شده است.

در حالی که قیمت این خودرو در خرداد ماه 68 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده بود، خریدارانی با موعد تحویل تیرماه ناچار به تکمیل وجه 91 میلیون و ششصد و هشتاد و هفت هزار و پانصد تومانی خواهند بود که از افزایشی 34 درصدی نسبت به نرخ قبلی حکایت دارد.

براین اساس انتظار می رود که طی ساعت های آتی شاهد مشخص شدن قیمت سایر محصولات ایران خودرو نیز باشیم اما در بازار خودرو، چنین افزایشی می تواند به شوک قیمتی منجر شود و میزان خرید و فروش را کاهش دهد.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/4/31
اسم شورای رقابت رو بردارين بذارين شورای رفاقت با خودروسازان بهتره
لعنت به ویران خودرو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران