مصوبه اصلاح برخی از جرائم رانندگی ابلاغ شد

در جلسه مورخ 25 تیرماه 99 و با هدف تامین نظر و رفع ایراد رئیس مجلس شورای اسلامی، هیئت وزیران پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر اصلاح مصوبه مربوط به اصلاح برخی عناوین و جرائم تخلفات راهنمایی و رانندگی را به تصویب رساندند و معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به اصلاح را ابلاغ کرد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، به دنبال این اصلاحیه، موصبه مذکور به پیشنهاد نیروی انتظامی و پیشنهاد یا تایید وزارتخانه های کشور، دادگستری و همچنین راه و شهرسازی به تصویب نهایی خواهد رسید. علاوه بر این، تخلف مربوط به ترددهای غیرمجاز وسایل نقلیه تنها در محدوده های ممنوع مصوب در شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و شورای هماهنگی ترافیک استان ها، براساس مبلغ جریمه مصوب خواهد بود.

نظرات
 
 
 
admin 1399/4/31
یعنی اگه مثلا وارد محدوده طرح زوج یا فرد یا ترافیک شدیم یه پول شهرداری تحت عنوان عوارض میگیره یه پول هم پلیس تحت عنوان جریمه؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران