طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت مقرون به صرفه برند پرشیا ساین

مشتریان پرشیا خودرو و صاحبان خودرو های ب ام و مدل X3 (E83 سال های 2003 تا 2010 ) و مدل سری 5 (E60 مدل سال های 2003 تا 2010) می توانند با مراجعه دفترمرکزی پرشیا خودرو و تمامی نمایندگی های مجاز این شرکت، از طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت مقرون به صرفه برند پرشیا ساین بهره‌مند گردند.

*

در طرح جدید شرکت پرشیا خودرو که در راستای ارائه خدمات و قطعات با کیفیت و مقرون به صرفه انجام می پذیرید، خودروهای ب ام و مدل X3 (E83 سال های 2003 تا 2010 ) و مدل سری 5 (E60 مدل سال های 2003 تا 2010) می توانند با مراجعه دفترمرکزی پرشیا خودرو و تمامی نمایندگی های مجاز این شرکت، از طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت مقرون به صرفه و با کیفیت برند پرشیا ساین استفاده نمایند.

محصولات برند پرشیا ساین از قطعات اورجینال و باکیفیت شرکت های همکار و مورد تایید گروه ب‌ام‌و تامین شده و با قیمتی مناسب تر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین با نصب قطعات برند Persia sign در هر یک از شعب خدمات پس از فروش شرکت پرشیا خودرو، قطعات و خدمات عرضه شده 6 ماه یا 10000 کیلومتر ضمانت خواهد داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت Persiakhodro.ir مراجعه نموده یا با شماره تلفن دفتر مرکزی ۴۵۹۱ (021 کدتهران) داخلی های 200 و 201 تماس برقرار نمایند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران